Шановні абоненти Шепетівкаводоканалу!

Просимо звернути увагу та врахувати, що 6 жовтня Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства проводить осіннє хлорування та промивку водопровідних мереж міста з 9.00 до 23.00 години.

Адміністрація підприємства застерігає не використовувати впродовж 6-7 жовтня воду з міської водомережі для питних та харчових потреб. У період хлорування воду з крана можна брати лише для технічних потреб (прибирання, миття рук тощо).

Просимо також врахувати, що станції доочистки питної води на 

 • просп. Миру, 28Д, 
 • вул. Старокостянтинівське шосе, 30Б, 
 • вул. Українській, 67В 

НЕ БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ впродовж 6-7 жовтня.

Рекомендуємо завчасно зробити необхідний запас води на ці дні. 

Нагадаємо, сезонне хлорування та промивання відбувається щороку весною (початок квітня) та восени (початок жовтня). Саме цей процес дозволяє проникнути у найвіддаленіші куточки трубопроводів та запобігати виникненню хвороботворних бактерій та вірусів у питній воді.

Для чого потрібне хлорування?

Вся вода, яка протікає через мережу водопроводів Шепетівкаводоканалу, проходить попередню очистку та фільтрацію. Проте, після того, як вода потрапляє до трубопроводів, відбувається її вторинне забруднення через відповідний стан труб.

 

 

 

 

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Шепетівської міської ради №318 від 29 вересня 2021 року -

“Про встановлення скоригованих тарифів на централізоване водопостачання, на централізоване водовідведення, на централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення та затвердження скоригованої структури тарифу на централізоване водопостачання, на централізоване водовідведення, на централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення для Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства” -

Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства було встановлено скориговані тарифи з ПДВ: 

 • на централізоване водопостачання – 24,36 грн куб.м; 
 • на централізоване водовідведення – 23,18 грн куб.м; 
 • на централізоване водовідведення для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення - 21,92 грн куб.м. 

 

Структура скоригованого тарифу на централізоване водопостачання

Структура скоригованого тарифу на централізоване водовідведення

Структура скоригованого тарифу на централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення

 

 

 

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства шукає на постійне працевлаштування:

ІНЖЕНЕРА ТЕХНІЧНОГО ВІДДІЛУ

Вимоги до кандидата: 

 • вища технічна освіта,
 • чоловік до 30 років,
 • можна без досвіду роботи.

Вид робіт:

 • управління системою диспетчеризації та автоматизації (насосні станції, свердловини і т.д.),
 • складання кошторисів,
 • робота з абонентами,
 • робота на зварювальних апаратах поліетиленових труб,
 • функції технагляду.

КОЧЕГАРА МІСЬКОЇ ЛАЗНІ

СЛЮСАРЯ

МАШИНІСТА ЕКСКАВАТОРА

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРЮВАЛЬНИКА

Охочих просимо звертатися за адресою водоканалу: м. Шепетівка, вул. Некрасова, 127.

 

 

 

Стабільна подача води на верхні поверхи багатоквартирних будинків залежить від роботи спеціальних підвищуючих водопровідних насосних станцій (ПВНС). Вони допомагають збільшувати тиск води у мережах водопостачання.

“У Шепетівці діє 11 таких підвищуючих водопровідних насосних станцій. Завдяки їхній роботі мешканці багатоквартирних будинків міста безперебійно отримують воду”, - пояснює директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

Днями на ПВНС, що на вул. Чкалова, 22, було встановлено новий насосний агрегат.

“Попередній агрегат працював тут ще з 90-х років. Відповідно вже був зношений і функціонував не так добре, як сучасне обладнання. Натомість новий встановлений насос є більш надійним для якісного водопостачання. До того ж у роботі - менш енергозатратний, що додає економії підприємству”, - розповідає Олександр Добровольський, начальник технічного відділу Шепетівкаводоканалу.

Оновлена підвищуюча водопровідна насосна станція на вул. Чкалова допомагає постачати воду у будинки Чкалова, 22, просп. Миру, 40, просп. Миру, 38, просп. Миру, 36 та просп. Миру, 36А.

 

Дочірні категорії