Історія та розвиток підприємства

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, скорочена назва ШКПВКГ, створене за рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради і зареєстроване 19.03.1992 року за №16741200000000371. Хоча саме підприємство існує з 1934 року, коли було пробурено першу свердловину для щойно заснованого "Водопроводу" (так тоді називався міський водоканал).

Розвиток підприємства нерозривно пов'язаний з розвитком міста, його промисловим потенціалом, розширенням мережі шкіл, культурно-просвітніх установ, медичних закладів, підприємств торгівлі і побутового обслуговування. Укладання водопроводів та каналізаційних мереж в основному проводилося в 70-х -80-х роках минулого століття.

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства засноване на власності територіальної громади міста Шепетівка і підпорядковується виконкому Шепетівської міської ради. Головною метою діяльності ШКПВКГ є забезпечення населення, підприємств та організацій міста Шепетівка послугами з централізованого водопостачання та водовідведення.