Нещодавно працівники Шепетівського Водоканалу провели роботи по ліквідації пориву водопроводу по вул. Шешукова, 18. Незважаючи на вихідні, бригада по аварійному ремонту водопровідних мереж оперативно виїхала на місце, та розпочати роботу не вдалося, оскільки не було доступу до місця аварії. Перешкодами до проведення вчасних ремонтних робіт стали незаконно встановленні прибудинкові МАФи (гаражі, господарські приіщення, і т.п.), дерева та кущі. В результаті три будинки на протязі доби залишились без води. Працівникам Водоканалу довелося залучати додаткові ресурси та витратити цілий день для забезпечення доступу до водопровідних мереж. 

Робітники водоканалу ліквідували пошкодження шляхом встановлення на трубу хомута, які підприємство замовляє на заводі «НЕВА», що у Хмельницькому. Такі деталі цей вітчизняний виробник виготовляє користуючись досвідом європейських країн, що дає змогу економити маючи належну якість, а це неабияк важливо для нашого підприємтсва. Компоненти хомута зроблено з нержавіючої сталі, тому необхідність в додатковому захисті від корозії відпала. Крім того резинова манжета великої поверхні з профілем «вафельного» типу не потребує сильного моменту затягування стяжних болтів, що збільшить строк служби манжети. Використання даних деталей при ремонті водопровідних мереж дало змогу зекономити кошти та час, якого в цьому випадку і так було обмаль.

Шепетівський Водоканал закликає жителів міста дотримуватись меж санітарно-захисних смуг водопровідних та каналізаційних мереж, що дасть змогу працівникам підприємства вчасно ліквідувати аварійні ситуації.