Шановні абоненти, на електромережах Шепетівського РЕМ сталася аварійна ситуація.

На жаль, без електроенергії насосні станції Шепетівкаводоканалу не можуть працювати. Відповідно у частині міста припинилось водопостачання.

Наразі, як нам повідомили у Шепетівському РЕМі, аварійну ситуацію на лінії електромережі вже ліквідовують.

 

“Ми чекаємо відповіді від Шепетівського РЕМу, щоб зрозуміти як швидко їм вдасться полагодити несправності. Якщо роботи затягнуться, надішлемо запит на запуск резервних електроліній. У будь-якому випадку ситуацію тримаємо на контролі і намагаємось якнайшвидше відновити водопостачання”, - повідомив директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

 

Сподіваємось на розуміння мешканців і просимо вибачити за тимчасові незручності.

 

 

Кожних три роки хіміко-бактеріологічна лабораторія Шепетівського водопровідно-каналізаційного підприємства проходить атестацію про технічну компетентність.

“Колись вимагали обов’язкову атестацію лабораторії підприємства. Зараз не зобов’язують, проте ми все ж повинні підтверджувати свою фаховість відповідними дозвільними документами та укомплектованість лабораторії усіма необхідними приладами та технічними засобами”, - розповідає Ольга Швець, завідувачка лабораторії Шепетівкаводоканалу.

Тож пройшовши відповідну перевірку, днями лабораторія Шепетівкаводоканалу отримала від Державного підприємства “Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” Атестат про технічну компетентність. Документ засвідчує, що діяльність хіміко-бактеріологічної лабораторії Шепетівкаводоканалу відповідає вимогам Державних стандартів України та є технічно компетентною на проведення вимірювань.

“Ми маємо можливість проводити якісний аналіз фізико-хімічних показників у поверхневих та стічних водах, а також аналіз питної води. У Шепетівкаводоканалі проводимо щоденні перевірки органолептичних показників питної води - стежимо за смаковими якостями, забарвленістю та каламутністю. Щоквартально здійснюємо скорочений періодичний контроль якості питної води перед надходженням в мережу, а кожних пів року - повний. Також раз на рік перевіряємо безпечність та якість підземних вод за хімічним складом і мікробіологічними показниками безпосередньо зі свердловин підприємства”, - пояснює Ольга Швець.

“Окрім потреб Шепетівкаводоканалу послугами хіміко-бактеріологічної лабораторії також можуть користуватися інші підприємства, організації чи приватні особи. До нас звертаються люди, які перевіряють склад води у своїх криницях чи приватних свердловинах. Вартість цих послуг оприлюднено на сайті водоканалу”, - додає директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

 

Понад тиждень мешканці вулиці Старокостянтинівське шосе мали перебої у постачанні води. Така ситуація сталася через недоліки у роботі свердловини №10, що знаходиться на вулиці Заводська, та водопровідної мережі на вулицях Заводська і Тельмана. В результаті це негативно вплинуло на тиск у водомережі - мешканці квартир верхніх поверхів будинків вулиці Старокостянтинівське шосе отримували воду зі слабким тиском.

Як ми раніше повідомляли, аби вирішити проблему, фахівці Шепетівкаводоканалу відразу намагалися знайти та ліквідувати усі несправності. 

“Спершу замінили глибинний насосний агрегат, перевірили запірну та регулюючу арматуру. Потім провели детальну діагностику системи частотного регулювання та захисту електродвигунів. А згодом також здійснили капітальну промивку водопровідних мереж”, - пояснив головний інженер водоканалу Андрій Савчук.

Після усіх виконаних робіт впродовж останніх днів фахівці Шепетівкаводоканалу тестували справність оновленого водопостачання. Наразі скарг мешканців будинків, які до цього потерпали від низького тиску, не було.

“Ми розуміємо, що наші абоненти, оплачуючи витрати на водопостачання, очікують отримати якісні послуги. Проте існують виняткові ситуації, які ми не завжди можемо завчасно передбачити і попередити. Адміністрація Шепетівкаводоканалу ще раз перепрошує за завдані незручності і дякуємо тим, хто поставитися до цієї ситуації з розумінням. Ми і надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб якість послуг Шепетівкаводоканалу задовільняла абонентів”, - наголосив директор Шепетівкаводоканалу Віталій Биков.

Нагадуємо, якщо виникають перебої у водопостачанні, або ж ви помітили на вулиці витік води, просимо звертатись у Диспетчерську службу за номерами телефонів: 4-06-45, 067-381-21-77.

 

 

 

Шановні абоненти,

у вівторок, 15 грудня 2020 року

на вулиці Старокостянтинівське шосе та прилеглих до неї

фахівці Шепетівкаводоканалу проводитимуть плановий ремонт технологічного обладнання та промивку водопровідних мереж.

 

У зв’язку з цим можливі перебої з водопостачанням впродовж 9:00-16:00 годин.

За потреби, просимо зробити необхідний запас води на цей час.

 

Сподіваємося на розуміння мешканців і просимо вибачити за тимчасові незручності.

 

 

Дочірні категорії