Повірка лічильника

     Законом України “Про метрологію і метрологічну діяльність” від 15.06.04р. № 1765, із змінами внесеними згідно із Законом від 01.06.10р. № 2289-VI передбачено, що засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці через міжповірочні інтервали (4 роки), визначені нормативно-правовим актом ЦОВМ.

     Наше підприємство з 01.12.2014р. проводить комплекс робіт по повірці квартирних приладів обліку води, що включає в себе:

- розпломбування

- демонтаж

- монтаж повіреного лічильника(ів) з обмінного фонду

- опломбування

      Ці роботи проводяться за рахунок коштів підприємства. Комплекс робіт проводитися планово, по будинково в квартирах споживачів в яких минув термін повірки лічильника(ів).

     Споживачам які отримали повідомлення про комплекс робіт по повірці лічильника(ів) не обхідно подати заявку на проведення цих робіт в Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, вул. Некрасова 127 відділ обслуговування абонентів тел. 5-80-72.

Важливо знати

     Споживачі які не подали заявку в встановлений термін в повідомлені повині провести повірку самостійно за власні кошти.

     Для того щоб провести повірку самостійно Вам необхідно:


 1. Викликати представника підприємства та узгодити дату та час розпломбування лічильника(ів).оплати за обстеження водомірного вузла перед повіркою лічильника (перевірка цілісності пломби держстандарту та виконавця послуг, зняття показників) 19грн.44коп. за один лічильник.

   Звертаємо вашу увагу! Самостійно знімати пломбу на лічильнику заборонено.

  Викликати представника Ви можете в наступні способи:

  - особисто звернутися в наше підприємство вул. Некрасова 127 відділ обслуговування абонентів або зателефонувати за номером 5-80-72 .                                                                                                          

 2. Здійснити повірку лічильника(ів). в Службі з метрології та стандартизації.

 3. Викликати представника та узгодити дату та час пломбування лічильника(ів), оплатити за прийняття в експлуатацію лічильника після держповірки (обстеження водомірного вузла, та прийняття на облік лічильника) 28грн.45коп.


  Комплекс робіт по безкоштовній повірці лічильника(ів) не проводиться: для бюджетних організацій інших споживачів(юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців), споживачів приватного сектору та споживачі які проводять позачергову не планову повірку.

 УВАГА!

     У разі не проходження Держповірки водолічильника в встановлений термін в повідомлені нарахування за надані послуги   буде проводитись відповідно до п.20 “Правил надання послуг з водопостачання та водовідведення” згідно встановленої норми споживання та кількості проживаючих.

     Інформацію про умови та процедури проведення повірки лічильника(ів) можна дізнатися за адресою м.Шепетівка вул. Некрасова 127 відділ обслуговування абонентів або зателефонувати за номером 5-80-72 .