Найголовнішим завданням що ставить перед собою наше підприємство є забезпечення належної якості води, яку отримують споживачі. Тому одним з перших кроків після відновлення роботи водоканалу була заміна фільтруючого матеріалу цеоліту на станціях  знезалізнення води з крупної на мілку фракцію. Різницю в розмірах  добре видно на фото праворуч.

Таке рішення дало змогу миттєво покращити очищення та досягти одних з найкращих показників якості води в області. На фото знизу можна побачити яка вода надходить на станції знезалізнення (ємність зліва наповнена водою жовтого кольору) та вода після фільтрації (ємність справа - прозора вода, відповідає всім вимогам ДСанПіНу).

Лабораторією зафіксовано Показники якості вхідної води до очищення на СОВ та проведено аналіз хімічного та бактеріологічного стану після очищення на станціях знезалізнення води. Результати наведено в таблиці Показники якості води

Надалі підприємство планує придбати ще 21т цеоліту мілкої фракції для підтримки якості води що надходить до споживачів на найвищому рівні.