Згідно інформації Всесвітньої організації охорони здоровя (ВООЗ) стосовно питної води, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисненню. 

На всіх насосних станціях нашого підприємства посилено контроль за технологією знезараження води гіпохлоритом натрію перед наданням у комунальну мережу водопроводу.

Хіміко-бактеріологічною лабораторією питної води нашого підприємства щоденно відбираються та ретельно контролюються проби води на виході з наших насосних станцій та контролюючих точках на мережах по всьому місту.

Незважаючи на запроваджений карантин, наше підприємство працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для забезпечення цілодобового надання послуг з водопостачання і водовідведення та ліквідації аварійних ситуацій підприємство мусить своєчасно проводити платежі за спожиту електроенергію, використані реагенти, підпримувати в справному стані спеціалізовану техніку, забезпечувати виплату заробітної плати працівникам, які цілодобово задіяні на підприємстві. 

Шановні споживачі, просимо Вас знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення та поторбуватися про своїх близьких і рідних старшого віку та допомогти їм оплатити рахунки. 

Сьогодні є чимало інтернет послуг за допомогою яких можна розрахуватися не виходячи з дому: 

через особистий кабінет на сайті нашого підприємства www.shkpvkg.com.ua

через обліковий запис на сайті Приват 24 www.privat24.ua та інші зручні для Вас інтернет-ресурси та відділення банку.

Дякуємо за розуміння. Ми працюємо для Вас. Будьте здорові!