Належне водопостачання та водовідведення відіграє основну роль у багатьох реабілітаційних процедурах, що отримуватимуть діти-інваліди у Шепетівському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. На сьогоднішній день заплановано проведення ремонтних робіт будівлі по вул. Судилківська.

Зважаючи на обмежене фінансування, для прискорення улаштування центру,  адміністрацією нашого підприємства було прийнято рішення надати благодійну допомогу. Працівниками Водоканалу в короткі строки виконано прокладання зовнішніх каналізаційних та водопровідних мереж, влаштовано каналізаційний колодязь і приєднано будівлю по вул. Судилківська до централізованого водопостачання та водовідведення.

Робота таких закладів має важливе значення для нашого міста. У даному центрі проходитимуть реабілітацію біля двох сотень дітей.  ШКПВКГ і надалі планує приймати участь в подібних соціальних проектах, та надавати допомогу тим, хто її потребує. Керівництво   Водоканалу закликає інші підприємства міста не стояти осторонь та надати посильну допомогу у проведенні ремонтних робіт будівлі центру, щоб прискорити початок його функціонування