Документи для призначення субсидії можуть бути подані особисто або надіслані поштою.

Надання консультації та прийом документів на отримання субсидій проводиться в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 4 кабінет №115. Попередній запис за телефоном 5-80-28

Заяву про призначення субсидії
можна скачати тут

Декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії
можна скачати тут

Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла. При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

Новини

Відтепер вода в місто подаватиметься цілодобово

 З вересня цього року вперше у Шепетівці жителі міста забезпеченні водою 24 години на добу. Таке рішення було прийнято, оскільки в деяких районах міста бувають перебої з водопостачанням з 24.00 до 6.00 саме через нецілодобове водопостачання.  Для виконання поставленної мети щодо забезпечення водою споживачів 24 години на добу підприємству знадобилося затратити чимало зусиль, провести підготовчі роботи.

Моніторинг та аналіз якості надання послуг з водопостачання в нічний період у різних районах міста триває й зараз. Водоканал звертається з проханням до мешканців міста, що мають перебої з водою, повідомляти про це у нашу диспетчерську службу за тел. 5-11-94, або на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Наше підприємство докладає всі можливі зусилля аби у всіх мешканців міста, яких обслуговує Водоканал, незважаючи від розташування району, будинку, поверху в кранах була вода 24 години на добу відповідної якості та тиску, що відповідає встановленим нормативам.

 

Планова промивка каналізаційних мереж триває

Нещодавно нашим підприємством розпочато поетапну планову промивку каналізаційних мереж міста. Насамперед було прийнято рішення прочистки аварійних ділянок, де спостерігаються часті затори каналізаційних мереж.

Завдяки закупівлі гідродинамічної машини з двигуном RIDGID для прочищення та промивки каналізації, заплановані роботи вдається виконувати в найкоротші строки. Крім того використовуючи оснащення вказаного пристрою робітники мають змогу прочистки раніше важкодоступних ділянок мереж та покращити виконання самого процесцу промивки використовуючи необхідні функції гідродинамічної машини.

В подальшому підприємство планує провести прочищення та промивку каналізаційних мереж міста в повному обсязі.

Автопарк підприємства поповнився двома вакуумними машинами

Завдяки позиції міського голови Полодюка М. І. та підтримки депутатів міської ради здійснюється повна заміна застарілого обладнання та автопарку комунальних підприємств міста.

Зокрема Водоканалом на протязі року закуплено та введено в експлуатацію: екскаватор-навантажувач БАМ-2014, мініземснаряд НONDА, мікроавтобус RENAULT Trafic, гідродинамічну машину з двигуном RIDGID. Цього разу придбано дві вакуумні машини для виконання аварійних робіт в підрозділах водопостачання та водовідведення. 

До теперішнього моменту працівникам підприємства доводилось проводити аварійні роботи використовуючи автомобілі, віком понад 30 років, які через зношеність постійно потребували дороговартістних ремонтів.

Нові вакуумні автомобілі прискорять проведення аварійних робіт на мережах водопостачання та водовідведення. Їх використання дасть можливість економії при їх експлуатації, що в свою чергу призведе до зменшення собівартості послуг.

Заміна водопровідних мереж - важлива складова покращення якості послуг

Як зазначалося раніше, наше підприємство взяло напрямок на відмову від використання металевих трубопроводів та їх повну заміну на поліетиленові.

Так в рамках запланованої заміни водопровідних мереж, минулого тижня було проведено ремонтні роботи та прокладено 150 метрів ПЕ трубопроводів на вулиці Промислова. На даній ділянці останнім часом почастішали аварійні витоки та пориви, тому після обстеження водопровідних мереж мікрорайону було прийнято рішення про заміну старої металевої труби на нову ПЕ діаметром 110 мм. Вказані роботи відзначилися досить непростим виконанням, оскільки велася розкопка важких грунтів, частини дороги, проводилося проведення мережі під залізничною колією, тощо.  Та завдяки майстерності працівників водоканалу і використанню нещодавно придбаної техніки, прокладання мереж проведено на найвищому рівні а водопостачання жителів мікрорайону відновлено в найкоротші строки.

Водоканал і надалі планує проводити заміну старих металевих трубопроводів водопровідних мереж міста на ПЕ труби.   

Водоканал долучився до вивозу "львівського" сміття

Цього тижня на території, що належить громаді міста Шепетівка було скинуто сміття. Після його обстеження вдалося з’ясувати, що воно завезено з міста Львова. Оскільки сміття знаходиться у жахливому стані і розпочався процес гниття, то виникла реальна загроза: на цій території високий рівень ґрунтових вод, ймовірна небезпека потрапляння туди нечистот зі сміття. 

Учора проводилося прибирання вказаної території. Наше підприємство не могло стояти осторонь та задля уникнення ризику екологічної небезпеки, долучилося до заходу та провело навантажувальні роботи. На прохання жителів, що живуть поблизу вказаного місця, аби перешкодити можливому повторному завезенню відходів, було перекопано проїзд. 

 

Як правильно сплатити за воду, якщо тарифи змінено в середині місяця

Нові тарифи на водопостачання та водовідведення, які для абонентів Шепетівського КПВКГ затверджено 22 червня 2017 року на засіданні Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, вступають у дію з 15.07.2017р., і в споживачів, які в серпні будуть платити за спожиту в липні воду, може виникнути плутанина.

Для тих споживачів, в яких немає приладів обліку води, все наче просто. Підприємство порахує їм за нормами 15 днів за старим тарифом, а решту за новим. А ось як буде з тими, в кого лічильники? Адже довести, що, до прикладу, за 15 днів ви спожили 5 кубічних метрів води, а потім ще 10 – навряд чи вдасться.

Для уникнення плутанини спеціалісти підприємства будуть виводити середній показник споживання. До прикладу, людина за місяць спожила 5 кубічних метрів. У липні в нас 31 день, тому поділимо 5 «кубів» на дні, щоб вивести середній показник. І тоді 15 днів нарахуємо за старим тарифом, а решту 16 – за новим. Отож, споживачам, аби правильно сплатити за воду та стоки, потрібно порахувати такий середній показник. Або заплатити за все по-старому, чи по-новому. Якщо споживачі заплатять за спожите в серпні за старим тарифом, то в них автоматично буде борг. Якщо за новим – то переплата.

З підвищенням тарифів зобов'язалися підвищити і якість

22 червня 2017 року відбулося засідання Виконавчого комітету Шепетівської міської ради де було затверджено новий графік подачі води у місто і тарифи на централізоване водопостачання у розмірі 13,36 грн. за 1 м.куб та на централізоване водовідведення — 12,31 грн. за 1 м.куб; на централізоване водовідведення для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водовідведення — 11,99 грн. за 1 м.куб. (з ПДВ)

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», та до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 869 від першого червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» нашим підприємством напередодні було проведено розрахунок тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення  до рівня економічно обґрунтованого. Основними чинниками росту тарифів є:  зростання розміру мінімального рівня оплати праці, збільшення вартості енергоносіїв та паливно-мастильних матеріалів, підвищення ставок податків і зборів, ріст цін на запасні частини та матеріали.

Крім того, як зазначалося раніше, Водоканалом взято напрямок на постійне покращення якості послуг. Тому одночасно з підняттям тарифів підприємство внесло пропозицію про встановлення цілодобового графіку подачі води та зобов'язалося проводити водопостачання міста на найвищому рівні. Відтепер вперше у Шепетівці жителі міста будуть забезпеченні водою 24 години на добу. Таке рішення прийнято враховуючи, що в деяких районах міста бувають перебої з водопостачанням з 24.00 до 6.00 саме через нецілодобове водопостачання. Тому починаючи з вересня 2017 року у всіх мешканців міста, яких обслуговує наше підприємство, незважаючи від розташування району, будинку, поверху в кранах буде вода 24 години на добу відповідної якості та тиску, що відповідає встановленим нормативам.

Наше підприємстов і надалі робитиме все необхідне для покращення водопостачання та водовідведення, адже наша місія - надавати споживачам воду найвищої якості та послуги, що забезпечать гідну якість життя шепетівчан.

 Ознайомитися з графіком подачі води в місто можна тут

Придбання нової техніки - значна подія для підприємства

Минулого тижня на водоканалі відбулася значна подія - придбано новий екскаватор-навантажувач БАМ 2014. Підприємство отримало можливість закупівлі однієї з найнеобхідніших одиниць техніки за сприяння та підтримки міського голови Полодюка М.І. та депутатів міської ради. 

Річ у тому, що стара технічна база водоканалу вичерпала свій ресурc, давно застаріла та знаходиться в аварійному стані. Тому подальше її використання покладало на наше підприємство додаткові значні грошові витрати для проведення ремонту і обслуговування старих механізмів. Крім того багато водопровідно-каналізаційних мереж міста знаходиться на глибині біля 5-ти метрів. У разі виходу з ладу таких мереж наше підприємстов не мало можливості ліквідації аварійної ситуації, оскільки старий екскаватор, що призначений для розкопки грунту на вказану глибину не працює. 

Екскаватор-навантажувач БАМ — 2014 створений на базі білоруського трактора МТЗ - 92П і оснащений одночасно двома видами обладнання — екскаваційним і додатково навантажувальним. Екскаваційне обладнання має зміщену вісь копання, яка дозволяє проводити риття траншей в безпосередній близькості до фундаменту будівель, парканів і комплектується ковшем ємністю 0,28 м3. Навантажувальне обладнання комплектується щелепним ковшем ємністю 0,8 м3 , який додатково може виконувати, крім навантажувальних ще й планувальні роботи. Все робоче обладнання екскаватора змонтовано на власній, суцільнометалевій рамі, яка приймає на себе все навантаження в процесі роботи екскаватора, не навантажуючи при цьому трансмісію трактора, змонтованого на цій же рамі. На екскаваторі встановлено три сучасні гідророзподільники італійського виробництва з додатково вбудованими в кожній секції вторинними запобіжними і перепускними клапанами, які дозволяють виробляти плавність під час копання і точність позиціонування. За допомогою італійських розподільників і джойстиків забезпечується максимальна легкість і плавність керуванняПри купівлі данного екскаватора ми отримали механізм, технічні характеристики і якість виконання якого максимально наближенні до найкращих зразків лідерів світового ринку

 Екскаватор-навантажувач БАМ 2014 має безліч переваг, а саме: 

  • оснащення телескопічною рукояттю, яка дозволяє копати на глибину 5,3 м і вивантажувати на висоту 4,5 м.
  • посилено раму для роботи з важкими грунтами
  • гідравлічне обладнання італійського виробництва.
  • щелепний ківш з вилковим захватом, який дозволяє виконувати вантажно-розвантажувальні, легкі зачисні і планувальні роботи, транспортувати на невеликі відстані
  • відвал поворотний на стрілі фронтального навантажувача, що використовується  для легких зачисних і планувальних робіт
  • ківш вузький при копанні траншей, при прокладці кабелів, труб;

Закупівля необхідного дороговартісного обладнання та механізмів нашим підприємством - яскравий приклад децентралізації, коли кошти громади можуть бути спрямовані на відродження комунальних підприємств та покращення якості надання послуг жителям громади міста.